Polecaj nas znajomym i odbierz nawet 2 000 zł.

Wiesz, że Twoi znajomi poszukują mieszkania? Otrzymasz nawet 2 000 zł, jeśli skutecznie polecisz im żarską Wełnę.

Twoja koleżanka szuka stylowej kawalerki ze świetnym dostępem do usług? Sąsiad chce zmienić mieszkanie na nowocześniejsze i bardziej komfortowe? Przyjaciel poszukuje ciekawej okazji do inwestycji? Program POLECAJ WEŁNĘ to propozycja dla tych, którzy chcą pomóc swoim znajomym w znalezieniu dobrego mieszkania i dzięki temu zyskać nawet 2 000 zł.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z naszego programu?

Pierwszy krok to rozmowa z osobą, której chcesz polecić naszą inwestycję. Wypełnijcie wspólnie Kartę Zgłoszenia, a następnie przekaż ją naszym sprzedawcom. Jeśli w określonym przez nas terminie polecona przez Ciebie osoba podpisze umowę deweloperską i dokona wpłaty 10 procent wartości zakupionego mieszkania, Ty zyskujesz prawo do nagrody pieniężnej. W zależności od wielkości zakupionego mieszkania otrzymasz 1 500 lub 2 000 zł brutto. Kwota ta zostanie wypłacona wkrótce po zawarciu umowy notarialnej przenoszącej własność zakupionego mieszkania na poleconą przez Ciebie osobę.

Przeczytaj regulamin i polecaj nas znajomym!

Szczegóły naszego programu znajdziesz w poniższym Regulaminie. Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól Karty Zgłoszenia i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dotyczy to zarówno Ciebie, jak i osoby, której polecasz mieszkanie w Wełnie. Wypełnione formularze możesz przesłać na adres mailowy: biuro@platformamieszkaniowa.pl.

Program „Polecaj Wełnę” obowiązuje do momentu jego odwołania lub sprzedaży wszystkich mieszkań. To kameralna inwestycja, więc warto się pośpieszyć. Śledź nasze social media, aby być na bieżąco z postępami inwestycji i ogłaszanymi promocjami.

Tutaj znajdziesz wszystkie ważne dokumenty:

  1. KARTA ZGŁOSZENIA
  2. REGULAMIN