MUUB Development. Przemyślane projekty

Od 2003 r. doradzamy korporacjom, deweloperom i prywatnym inwestorom w kwestiach związanych z nieruchomościami. Zebraliśmy cenne doświadczenia i kompetencje. Wykorzystujemy je przy tworzeniu naprawdę dobrych miejsc do mieszkania.

Realizacja każdej inwestycji mieszkaniowej wymaga przemyślenia wielu aspektów, nie tylko tych stricte związanych z procesem budowlanym. Pomaga nam w tym zaangażowanie ekspertów, którzy zwykle są rzadko widywani na placu budowy. Wsparcie socjologów ułatwia nam zrozumienie potencjalnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Dzięki temu już na wstępnym etapie projektowania możemy w odpowiedni sposób zaplanować budynki, dostępną przestrzeń oraz sposoby ich użytkowania.

Szczególną uwagę skupiamy na detalach, często pomijanych przez deweloperów. Okazuje się, że dzięki dobrze przemyślanej koncepcji, zwiększenie komfortu mieszkańców wcale nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Nasze inwestycje wyróżniają się także mądrze zaplanowaną przestrzenią wspólną, w której nie brakuje zieleni. Obecnie realizujemy także „Osiedle Przedwiośnie”. To nowa jakość projektowania na warszawskiej Białołęce. Tworzymy miejsce o spójnym wyglądzie, własnej tożsamości i przemyślanej funkcjonalności. Już niebawem poinformujemy o rozpoczęciu kolejnych inwestycji.

Historia i silne zakorzenienie żarskiej „Wełny” wśród lokalnej społeczności sprawia, że ten projekt jest dla mnie niezwykle ciekawy. Zależy mi również na stałym kontakcie z mieszkańcami Żar. Dlatego tak często informujemy Państwa o postępach w budowie na naszym profilu na Facebooku i cieszymy się z każdego komentarza i opinii.

Zachęcam również do bardziej bezpośredniego kontaktu – można do mnie napisać – mój adres e-mail to piotr.szmilewski@welnazary.pl. Ja i mój zespół z chęcią wymienimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na żarską Wełnę.

Piotr Szmilewski | MUUB Development